IP კამერა Tiandy 2MP/2.8mm/Bullet/Color/Wifi/SD/mic/spek, TC-C32QN Spec:I5W/WIFI/Eu/2.8mm/V4.0
მარაგშია
ფასის დასაზუსტებლად
დაგვიკავშირდით
599 127 000
ბრენდი
მოდელი
Spec:I5W/WIFI/Eu/2.8mm/V4.0
კოდი
IN-914819
გარანტია
N/A
გადახდა
ონლაინ/ბანკი
სტატუსი
მარაგშია
პროდუქტის აღწერა
TC-C32QN Spec:I5W/WIFI/Eu/2.8mm/V4.0 არის Wi-Fi სერიის 2MP გარჩევადობის (1920×1080) გარე გამოყენების Bullet კამერა. მოწყობილობა დამზადებულია მეტალისა და პლასტმასის კომბინირებული კორპუსით, რაც IP67 დაცვის რეიტინგთან ერთად მის გამძლეობას უზრუნველყოფს. კამერას აქვს ჩაშენებული მიკროფონი და დინამიკი ორმხრივი აუდიო კავშირისთვის, იტევს 512GB-მდე მეხსიერების ბარათს და აღჭურვილია 50 მეტრამდე მოქმედების IR ღამის ხედვის სისტემით. ასევე კამერა აღჭურვილია Colour Maker ფუნქციით, რაც საშუალებას იძლევა მიიღოთ ფერადი გამოსახულება.
მახასიათბლები:
- IP67 რეიტინგი უზრუნველყოფს დაცვას მტვრისა და წყლისგან
- გააჩნია ჭკვიანი განგაშის (Smart Alarm) ფუნქცია
- თავსებადია EasyLive Plus მობილურ აპლიკაციასთან და Easy 7 VMS კლიენტთან
- სისტემის განახლება შესაძლებელია ინტერნეტის საშუალებით (Cloud Upgrade)
ტექნიკური დეტალები
| კვება | DC12V ±25% (Max. 7.5W) |
| ენერგიის მოხმარება | მაქსიმუმ 7.5W |
| მეხსიერება (Onboard Storage) | microSD/microSDHC/microSDXC ბარათის სლოტი, 512GB-მდე ტევადობით |
| ხედვის რეჟიმი | ფერადი გამოსახულება |
| Wi-Fi კავშირი | IEEE802.11b/g/n, 2.4 GHz |
| არხების რაოდენობა | 1 (Wi-Fi IP კამერა) |
| ვიდეო კომპრესია | S+265, H.265, H.264B, H.264M, H.264H |
| გამტარუნარიანობა (Bit Rate) | 32k-4Mbps |
| ჩაწერის რეზოლუცია | 2MP (1920×1080 @20fps) |
| ობიექტივი | 2.8mm ფიქსირებული ფოკუსი |
| ხედვის კუთხე | 100.3° (H), 54.4° (V), 116° (D) |
| ღამის ხედვის მანძილი | IR 50 მეტრამდე; თეთრი განათება 15 მეტრი |
| ზომები | 164(L) x 73(W) x 73(H) მმ |