IP კამერა Tiandy AK2, 2MP/2.8mm/Turret/Color/mic, TC-C320N 1ANB-28
მარაგშია
ფასის დასაზუსტებლად
დაგვიკავშირდით
599 127 000
პროდუქტის აღწერა
TC-R3108 არის AK სერიის 8-არხიანი PoE ქსელური ჩამწერი. მოწყობილობა აღჭურვილია 8 ინტეგრირებული PoE პორტით, რაც საშუალებას გაძლევთ ჩართოთ IP კამერები დამატებითი კვების ბლოკების გარეშე. ჩამწერი მხარს უჭერს S+265 ტექნოლოგიას, რომელიც 75%-ით ამცირებს ჩანაწერების მოცულობას და ზოგავს ადგილს მყარ დისკზე. მოწყობილობა გათვლილია 8 IP კამერაზე და აქვს 6MP-მდე რეზოლუციის მხარდაჭერა.
მახასიათებლები:
- 8-პორტიანი PoE კომუტატორი ამარტივებს მონტაჟს და ამცირებს კაბელების რაოდენობას
- გააჩნია ადამიანისა და ავტომობილის ამოცნობის უნარი და აღჭურვილია ჭკვიანი განგაშის (Smart Alarm) ფუნქციით
- თავსებადია EasyLive Plus მობილურ აპლიკაციასთან (Android, iOS)
- სისტემის განახლება შესაძლებელია ინტერნეტის საშუალებით (Cloud Upgrade)
- მოიცავს ძაბვის ვარდნის, ქსელის კონფლიქტის და დისკის გადატვირთვის განგაშის ფუნქციებს
ტექნიკური დეტალები
| კვება | DC48V / 1.35A |
| ენერგიის მოხმარება | 10W |
| მყარი დისკი (HDD) | 1× SATA ინტერფეისი, 8 TB-მდე მოცულობის მხარდაჭერა |
| არხების რაოდენობა | 8-არხიანი IP კამერების მხარდაჭერა |
| ვიდეო კომპრესია | S+265, H.265, S+264, H.264 |
| გამტარუნარიანობა | შემავალი: 60Mbps; გამავალი: 40Mbps |
| ჩაწერის რეზოლუცია | 6MP/5MP/4MP/3MP/1080P/UXGA/720P/VGA/4CIF |
| დეკოდირების შესაძლებლობა | 1-ch 6MP / 4-ch 1080P (30fps) |
| ვიდეო გამოსასვლელი | HDMI (1920x1080) და VGA (1920x1080) სინქრონული |
| PoE ინტერფეისი | 8× RJ45 10/100 Mbps პორტი |
| PoE ბიუჯეტი | ჯამური: 48W; მაქსიმუმ 30W თითო პორტზე |
| PoE სტანდარტი | IEEE 802.3 af/at |
| ქსელის პორტი | 1× RJ-45 10/100 Mbps თვითადაპტირებადი Ethernet |
| ზომები | 201(L) × 202(W) × 43(H) მმ |