IP კამერა Tiandy, 4MP/2.8mm/Bullet/Color/Wifi/SD/mic/spek, TC-C34QN Spec:I5W/WIFI/Eu/2.8mm/V4.0
მარაგშია
ფასის დასაზუსტებლად
დაგვიკავშირდით
599 127 000
ბრენდი
მოდელი
Spec:I5W/WIFI/Eu/2.8mm/V4.0
კოდი
IN-914821
გარანტია
N/A
გადახდა
ონლაინ/ბანკი
სტატუსი
მარაგშია
პროდუქტის აღწერა
TC-C34QN Spec:I5W/WIFI/Eu/2.8mm/V4.0 არის Wi-Fi კამერა, რომელიც აღჭურვილია 4MP სენსორით. მოწყობილობას აქვს მეტალისა და პლასტმასის კორპუსი და IP67 დაცვის რეიტინგი. კამერას აქვს ჩაშენებული მიკროფონი და დინამიკი, იტევს 512GB-მდე მეხსიერების ბარათს და აქვს 50 მეტრამდე IR ღამის ხედვის მანძილი.
მახასიათებლები:
- აღჭურვილია როგორც IR შუქდიოდებით (50 მეტრამდე), ასევე თეთრი განათებით (15 მეტრამდე)
- IP67 რეიტინგი უზრუნველყოფს მოწყობილობის გამძლეობას წვიმისა და მტვრის მიმართ
- მხარს უჭერს Smart Alarm-ს და თავსებადია EasyLive Plus მობილურ აპლიკაციასთან
ტექნიკური დეტალები
| კვება | DC12V ±25% (მაქს. 7.5W) |
| ენერგიის მოხმარება | მაქსიმუმ 7.5W |
| მეხსიერება (Onboard Storage) | microSD/microSDHC/microSDXC ბარათის სლოტი, 512GB-მდე ტევადობით |
| Wi-Fi კავშირი | IEEE802.11b/g/n, 2.4 GHz |
| ხედვის რეჟიმი | ფერადი გამოსახულება |
| არხების რაოდენობა | 1 (Wi-Fi IP კამერა) |
| ვიდეო კომპრესია | S+265, H.265, H.264B, H.264M, H.264H |
| გამტარუნარიანობა (Bit Rate) | 32k-4Mbps |
| ჩაწერის რეზოლუცია | 4MP (2560x1440 @20fps) |
| ობიექტივი | 2.8mm ფიქსირებული ფოკუსი |
| ხედვის კუთხე | 101.3° (H), 56.8° (V), 113.9° (D) |
| ღამის ხედვის მანძილი | IR 50 მეტრამდე; თეთრი განათება 15 მეტრი |
| ზომები | 164(L) x 73(W) x 73(H) მმ |