IP კამერა Tiandy SK, 6MP/2.8mm/Bullet/Color/mic, TC-C36QN 2ENA-28
მარაგშია
ფასის დასაზუსტებლად
დაგვიკავშირდით
599 127 000
პროდუქტის აღწერა
TC-C36QN 2ENA-28 არის Bullet ტიპის ვიდეო კამერა. იგი აღჭურვილია ლითონისა და პლასტმასის კორპუსით. მას აქვს მაღალი 6MP რეზოლუცია, ჩაშენებული მიკროფონი და ჭკვიანი ანალიტიკის ფუნქციები. ღამის ხედვისთვის მასში ინტეგრირებულია 30-მეტრიანი ინფრაწითელი და 15-მეტრიანი თეთრი განათება. ასევე სისტემას აქვს ადამიანისა და ავტომობილის გარჩევის ფუნქცია. ასევე კამერა აღჭურვილია Colour Maker ფუნქციით, რაც საშუალებას იძლევა მიიღოთ ფერადი გამოსახულება.
მახასიათებლები:
- უზრუნველყოფს გამოსახულებას მაღალი 3200x1800 რეზოლუციით
- აქვს 30-მეტრიანი ინფრაწითელი და 15-მეტრიანი თეთრი განათება ღამის ხედვისთვის
- აღჭურვილია ჩაშენებული მიკროფონით ხმის ჩასაწერად
- სისტემას აქვს ადამიანისა და ავტომობილის გარჩევის ფუნქცია
- აქვს IP67 დაცვა და უძლებს ტემპერატურას -30°C-დან 60°C-მდე
ტექნიკური დეტალები
| კვება | POE: IEEE 802.3af (მაქს. 5W) |
| მატრიცა | 1/2.7" CMOS |
| მაქს. რეზოლუცია | 6MP (3200x1800) @30fps |
| ხედვის რეჟიმი | ფერადი გამოსახულება |
| ვიდეო კომპრესია | S+265/H.265/H.264B/H.264M/H.264H |
| ობიექტივი | 2.8მმ, ფიქსირებული |
| ხედვის კუთხე | 112.1° (H); 60.4° (V); 128.7° (D) |
| მინიმალური განათება | ფერადი: 0.02Lux; შავ-თეთრი: 0Lux (IR-ით) |
| ღამის ხედვა (IR) | 30 მეტრამდე |
| თეთრი განათება | 15 მეტრამდე |
| აუდიო | ჩაშენებული მიკროფონი (1x Built-in Mic) |
| დაცვის რეიტინგი | IP67 |
| სამუშაო პირობები | -30°C ~ 60°C, ტენიანობა ≤95% |
| ზომები | 164(L) × 73(W) × 73(H) მმ |