IP კამერა Tiandy SK, 6MP/4mm/Bullet/Color/mic, TC-C36QN 2ENA-4
მარაგშია
ფასის დასაზუსტებლად
დაგვიკავშირდით
599 127 000
პროდუქტის აღწერა
TC-C36QN 2ENA-4 არის Bullet ტიპის ვიდეო კამერა. იგი აღჭურვილია ლითონისა და პლასტმასის კორპუსით. მას აქვს მაღალი 6MP რეზოლუცია, ჩაშენებული მიკროფონი და ჭკვიანი ანალიტიკის ფუნქციები. ასევე კამერა აღჭურვილია Colour Maker ფუნქციით, რაც საშუალებას იძლევა მიიღოთ ფერადი გამოსახულება.
მახასიათებლები:
- უზრუნველყოფს გამოსახულებას მაღალი 3200x1800 რეზოლუციით
- აქვს 30-მეტრიანი ინფრაწითელი და 15-მეტრიანი თეთრი განათება ღამის ხედვისთვის
- აღჭურვილია ჩაშენებული მიკროფონით
- სისტემას აქვს ადამიანისა და ავტომობილის გარჩევის ფუნქცია
- აქვს IP67 დაცვა და უძლებს ტემპერატურას -30°C-დან 60°C-მდე
ტექნიკური დეტალები
| კვება | POE: IEEE 802.3af (მაქს. 5W) |
| მატრიცა | 1/2.7" CMOS |
| მაქს. რეზოლუცია | 6MP (3200x1800) @30fps |
| ხედვის რეჟიმი | ფერადი გამოსახულება |
| ვიდეო კომპრესია | S+265/H.265/H.264B/H.264M/H.264H |
| ობიექტივი | 4მმ, ფიქსირებული |
| ხედვის კუთხე | 95.1° (H); 49.2° (V); 111.1° (D) |
| მინიმალური განათება | ფერადი: 0.02Lux; შავ-თეთრი: 0Lux (IR-ით) |
| ღამის ხედვა (IR) | 30 მეტრამდე |
| თეთრი განათება | 15 მეტრამდე |
| აუდიო | ჩაშენებული მიკროფონი (1x Built-in Mic) |
| დაცვის რეიტინგი | IP67 |
| სამუშაო პირობები | -30°C ~ 60°C, ტენიანობა ≤95% |
| ზომები | 164(L) × 73(W) × 73(H) მმ |