ქსელური ჩამწერი Tiandy, NVR 4 PoE არხი, 1SATA, TC-R3104 Spec:I/B/P4/C/Eu/L/S/V2.0
მარაგშია
ფასის დასაზუსტებლად
დაგვიკავშირდით
599 127 000
ბრენდი
მოდელი
Spec:I/B/P4/C/Eu/L/S/V2.0
კოდი
IN-914822
გარანტია
N/A
გადახდა
ონლაინ/ბანკი
სტატუსი
მარაგშია
პროდუქტის აღწერა
TC-R3104 არის 4-არხიანი ქსელური ვიდეოჩამწერი (NVR). მოწყობილობა აღჭურვილია 4 ინტეგრირებული PoE პორტით, რაც საშუალებას გაძლევთ ჩართოთ IP კამერები დამატებითი კვების ბლოკების გარეშე. ჩამწერი მხარს უჭერს S+265 ტექნოლოგიას, რომელიც 75%-ით ამცირებს ჩანაწერების მოცულობას და ზოგავს ადგილს მყარ დისკზე. მოწყობილობა გათვლილია 4 IP კამერაზე და აქვს 6MP-მდე რეზოლუციის მხარდაჭერა.
მახასიათებლები:
- გააჩნია ადამიანისა და ავტომობილის ამოცნობის უნარი და აღჭურვილია ჭკვიანი განგაშის (Smart Alarm) ფუნქციით
- თავსებადია EasyLive Plus მობილურ აპლიკაციასთან (Android, iOS)
- სისტემის განახლება შესაძლებელია ინტერნეტის საშუალებით (Cloud Upgrade)
- მოიცავს ვიდეოს დაკარგვის, ქსელის კონფლიქტის და დისკის შეცდომების განგაშის ფუნქციებს
ტექნიკური დეტალები
| კვება | DC48V (კომპლექტში მოყვება 1A ადაპტერი) |
| ენერგიის მოხმარება | 10W (მყარი დისკისა და PoE-ს გარეშე) |
| მყარი დისკი (HDD) | 1× SATA ინტერფეისი, 8 TB-მდე მოცულობის მხარდაჭერა |
| არხების რაოდენობა | 4-არხიანი IP კამერების მხარდაჭერა |
| ვიდეო კომპრესია | S+265, H.265, S+264, H.264 |
| გამტარუნარიანობა | შემავალი: 60Mbps; გამავალი: 40Mbps |
| ჩაწერის რეზოლუცია | 6MP/5MP/4MP/3MP/1080P/UXGA/720P/VGA/4CIF |
| დეკოდირების შესაძლებლობა | 1-ch 6MP / 4-ch 1080P (30fps) |
| ვიდეო გამოსასვლელი | HDMI (1920x1080) და VGA (1920x1080) სინქრონული |
| PoE ინტერფეისი | 4× RJ45 10/100 Mbps პორტი |
| PoE ბიუჯეტი | ჯამური: 32W; მაქსიმუმ 30W თითო პორტზე |
| PoE სტანდარტი | IEEE 802.3 af/at |
| ქსელის პორტი | 1× RJ-45 10/100 Mbps თვითადაპტირებადი Ethernet |
| ზომები | 201(L) × 202(W) × 43(H) მმ |