VA-2240WM საევაკუაციო გახმოვანების პანელი 240W, 2 ზონა, A+B მარყუჟი
მარაგშია
4,007.00 ₾
ბრენდი
ბრენდი
მოდელი
მოდელი
კოდი
კოდი
IN-882945
გარანტია
გარანტია
N/A
გადახდა
გადახდა
ონლაინ/ბანკი
მარაგი
სტატუსი
მარაგშია
პროდუქტის აღწერა
VA-2240WM საევაკუაციო გახმოვანების პანელი 240W, რომელსაც გააჩნია 2 ზონა, A+B მარყუჟი და 4 აუდიო შემსვლელი. მისი პროგრამული უზრუნველყოფის საშუალებით შესაძლებელია სისტემის ფუნქციების პერსონალიზაცია და კონტროლი. იგი ძირითადად გამოიყენება სავაჭრო ცენტრებში, მოლებში და ყველა იმ შენობაში სადაც საჭიროებს საევაკუაციო გახმოვანება და ფონური მუსიკა. მახასიათებლები: - ინტეგრირებული 240W მაღალი ეფექტურობის ციფრული გამაძლიერებელი, ინტეგრირებული 2 სიმძლავრის A + B დამოუკიდებელი ორმაგი დინამიკის მარყუჟის ზონის გამომავალი, თითოეულ ზონას აქვს დამოუკიდებელი LED ინდიკატორი, დამოუკიდებელი გამომავალი კონტროლის ღილაკები და ხმის რეგულირება - 4 აუდიო შემსვლელი - ადგილობრივი Emergency PTT მიკროფონის შემსვლელი და Emergency ხმის კონფიგურაცია შესაძლებელია პროგრამული უზრუნველყოფის საშუალებით კონკრეტულ ზონაში დასაკრავად - ავტომატური ამოცნობა თითოეული ზონის მარყუჟის სამუშაო სტატუსის (დარღვევა, ნორმალური) - 4-არხიანი ტრიგერის შეყვანის/გამოსვლის პორტს შეუძლია კომპიუტერის პროგრამული უზრუნველყოფის მიერ წინასწარ დაყენებული საგანგებო ხმის გააქტიურება მითითებულ ზონაში ან შესაბამისი გარე კვების წყაროს შესაბამისი მოვლენის გაფრთხილება. - მესამე მხარის აუდიო ევაკუაციის შეყვანის მხარდაჭერა (მომხმარებლის მიერ განსაზღვრული აუდიო ევაკუაციის წყარო) - ინტეგრირებული დამოუკიდებელი EVAC/ALERT ხმოვანი ინფორმაციის პლეერი - დისტანციური პეიჯინგის მიკროფონი/მეხანძრე მიკროფონის ონლაინ ინტერფეისი შეიძლება დაუკავშირდეს დისტანციური პეიჯინგის მიკროფონი/მეხანძრე - მიკროფონი, თითოეული პეიჯინგის სადგურის კავშირი იყენებს სტანდარტულ RJ-45 ქსელის პორტს და სტანდარტულ CAT-5 ქსელის კაბელს - კონტროლერის ონლაინ ინტერფეისი შეიძლება დაკავშირებული იყოს slave ერთეულთან, ის იყენებს სტანდარტულ RJ-45 ქსელის პორტს და სტანდარტულ CAT-5 ქსელის კაბელს - საკომუნიკაციო ინტერფეისი მხარს უჭერს ვიზუალური ინტერფეისის მუშაობას Windows პლატფორმაზე დაფუძნებული და შესაძლებელია სისტემის სტატუსის ავტომატური სინქრონიზაცია - DC24V ბატარეის სარეზერვო კვების წყაროს მხარდაჭერა - გამაძლიერებლის მონიტორინგის ფუნქციით - PTT ჩაწერის ფუნქციის მხარდაჭერა, გარე აღჭურვილობა არ არის საჭირო - სისტემის გაუმართაობა, მშრალი კონტაქტის გამომავალი საგანგებო მდგომარეობისთვის, მშრალი კონტაქტის შეყვანა საგანგებო მდგომარეობის გადატვირთვისთვის - IP მისამართის გადატვირთვის ფუნქციით და წინაღობის დაკალიბრების ფუნქციით - Master-Slave ერთეული ინტეგრირებულია და მოწყობილობა შეიძლება გამოყენებულ იქნას როგორც კონტროლერი ან slave unit კოდის მისამართის დაყენებით და მაქსიმუმ 19 slave შეიძლება იყოს ერთდროულად ონლაინ - სისტემას შეუძლია გააფართოვოს ზონების რაოდენობა სლავური ერთეულებით, ის მხარს უჭერს მაქსიმუმ 40 ზონას.
ტექნიკური დეტალები
ძაბვა ~220V±20%, 50/60Hz
MIC შემსვლელი
მგრძნობელობა
±2.5მვ
სიხშირე
200Hz ~ 10KHz
შეყვანის წინაღობა
1KΩ
სიგნალის და ხმაურის თანაფარდობა
> 65dB
დაბალანსებული ხაზის შემსვლელი
მგრძნობელობა
±385mV
სიხშირე
80Hz ~ 16KHz
შეყვანის წინაღობა
10KΩ
> 70dB
RS485 ინტერფეისი
Slave RS485 interface
Supports the highest baud rate of 38400bps
Support up to 19 expansion machines
CAN ინტერფეისი
Remote MIC console CAN interface
Baud rate 50Kbps
Supports up to 28 remote Microphone and 4
სამუშაო ტემპერატურა
+5℃~ +40℃
Შენახვის ტემპერატურა
-20℃~ +70℃