EVAC-500BC, ბატარეის დამტენი, 24V, 2x15A გამომავალი, 15A-200A გამომავალი, RS485 პორტით EN54-16
მარაგშია
1,623.00 ₾
პროდუქტის აღწერა
EVAC-500BC არის 24V DC აკუმულატორის დამტენი და კვების ბლოკი. მოწყობილობა ავტომატურად გადადის DC (მუდმივი დენის) კვების რეჟიმზე ძირითადი ელექტროენერგიის (AC) გათიშვის შემთხვევაში. დამტენი აღჭურვილია ინტელექტუალური მართვის სისტემით, რომელიც ავტომატურად ირჩევს დატენვის რეჟიმს ბატარეის უსაფრთხოებისა და სიცოცხლის ხანგრძლივობის გასაზრდელად. ის იყენებს სამეტაპიან დატენვის ტექნოლოგიას: წინასწარი დატენვა, მუდმივი დენი და „წვეთოვანი“ (Trickle) დატენვა. EVAC-500BC თავსებადია 200Ah-მდე მოცულობის ტყვია-მჟავის (Lead-acid) აკუმულატორებთან.
მახასიათებლები:
- ავტომატური გადართვა DC (მუდმივი დენის) კვების წყაროზე AC (ცვლადი დენის) გათიშვისას.
- აკუმულატორის გაუმართაობის, მაღალი ძაბვის, გადახურებისა და ხანგრძლივი დატენვის დეტექცია.
- ვენტილატორის ტემპერატურის ავტომატური კონტროლი და გადახურებისგან დაცვა.
-ერთი ან ორი DC 24V ტყვია-მჟავის (lead-acid) აკუმულატორის მხარდაჭერა.
- სხვადასხვა მოცულობის აკუმულატორების მხარდაჭერა ≤200Ah.
- ID-ის წინასწარი დაყენებით 200-მდე ერთეულის ნუმერაციის შესაძლებლობა.
- RS485 ინტერფეისი მესამე მხარის სისტემებთან კომუნიკაციისთვის.
ტექნიკური დეტალები
| კვება | 220V-240V, 50/60Hz |
| გამომავალი ძაბვა (DC Output) | 24V DC (აკუმულატორისთვის) |
| დატენვის მაქსიმალური დენი | 10A (რეგულირებადი) |
| აკუმულატორის თავსებადობა | ≤ 200Ah (ტყვია-მჟავის აკუმულატორი) |
| DC მაქსიმალური დენი | 10A + 10A |
| ინტერფეისი / კონექტორები | 2 აკუმულატორის შემავალი, 2 DC 24V გამომავალი, 2 RS485 და 2 CAN შემავალი |
| გაგრილების სისტემა | სიჩქარის კონტროლირებადი ვენტილატორი |
| დაცვა (AC Fuse) | 250V/3.15A (Low speed type) |
| სამუშაო ტემპერატურა | +5°C -დან +45°C-მდე |
| ტენიანობა | <95% |
| ზომები (სიგ/სიღ/სიმ) | 484 x 450 x 44 მმ |