IP კამერა Tiandy, 3MP/4mm/PT/Wifi/Color/SD/mic/spek, TC-H332N 9DA-4
მარაგშია
ფასის დასაზუსტებლად
დაგვიკავშირდით
599 127 000
პროდუქტის აღწერა
TC-H332N 9DA-4 არი შიდა გამოყენების Wi-Fi PT (Pan/Tilt) კამერა 3MP გარჩევადობით (2304×1296). მოწყობილობას აქვს პლასტმასის კორპუსი და აღჭურვილია ჩაშენებული მიკროფონითა და დინამიკით ორმხრივი აუდიო კავშირისთვის. კამერა იკვებება USB Type-C პორტით, იტევს 256GB-მდე მეხსიერების ბარათს და აქვს 15 მეტრამდე IR ღამის ხედვის მანძილი. ასევე კამერა აღჭურვილია Colour Maker ფუნქციით, რაც საშუალებას იძლევა მიიღოთ ფერადი გამოსახულება.
მახასიათებლები:
- 3MP მაღალი გარჩევადობა დეტალური ვიდეოსთვის (2304×1296 @20fps)
- მოძრავი ობიექტის ავტომატური მიდევნების ფუნქცია (Auto-Tracking)
- ინტეგრირებული მიკროფონი და დინამიკი ხმოვანი კავშირისთვის
- ღამის ხედვა 15 მეტრამდე (IR) და დამატებითი თეთრი განათება (10 მეტრამდე)
- მოქნილი მართვა: ბრუნვა (Pan) 0-350° და დახრა (Tilt) -25-90°
- თავსებადია EasyLive Plus მობილურ აპლიკაციასთან და აქვს ჭკვიანი განგაშის (Smart Alarm) ფუნქცია
ტექნიკური დეტალები
| კვება | DC5V±5% USB type-C (Max. 5W) |
| ენერგიის მოხმარება | მაქსიმუმ 5W |
| მეხსიერება (Onboard Storage) | microSD/microSDHC/microSDXC ბარათის სლოტი, 256GB-მდე |
| ხედვის რეჟიმი | ფერადი გამოსახულება |
| Wi-Fi კავშირი | IEEE802.11b/g/n, 2.4 GHz |
| ვიდეო კომპრესია | S+265, H.265, H.264B, H.264M, H.264H |
| გამტარუნარიანობა (Bit Rate) | 32k-4Mbps |
| ჩაწერის რეზოლუცია | 3MP (2304×1296 @20fps) |
| ობიექტივი | 4mm ფიქსირებული ფოკუსი |
| ხედვის კუთხე | 51°(H); 26.3°(V); 60.3°(D) |
| ღამის ხედვის მანძილი | IR 15 მეტრამდე; თეთრი განათება 10 მეტრი |
| ზომები | 80(L) x 80(W) x 113(H) მმ |