IP კამერა Tiandy, 3MP/4mm/PT/Wifi/Color/SD/mic/spek, TC-H363N Spec:I5W/WIFI/Eu/4mm/V4.0
მარაგშია
ფასის დასაზუსტებლად
დაგვიკავშირდით
599 127 000
ბრენდი
მოდელი
Spec:I5W/WIFI/Eu/4mm/V4.0
კოდი
IN-914818
გარანტია
N/A
გადახდა
ონლაინ/ბანკი
სტატუსი
მარაგშია
პროდუქტის აღწერა
TC-H363N Spec:I5W/WIFI/Eu/4mm/V4.0 Wi-Fi კამერა, რომელიც აღჭურვილია ორი დამოუკიდებელი სენსორით (Panorama და Detail). თითოეული სენსორი უზრუნველყოფს 3MP გარჩევადობას (2304×1296). მოწყობილობას აქვს IP66 დაცვის რეიტინგი, რაც მის გამძლეობას გარემო პირობების მიმართ განაპირობებს. კამერას აქვს ჩაშენებული მიკროფონი და დინამიკი , ასევე წითელი და ლურჯი განგაშის ნათურები უსაფრთხოებისთვის. ასევე კამერა აღჭურვილია Colour Maker ფუნქციით, რაც საშუალებას იძლევა მიიღოთ ფერადი გამოსახულება.
მახასიათებლები:
- ორმაგი ობიექტივი: პანორამული ხედვა და დეტალური ზუმი ერთდროულად
- მოძრავი ობიექტის ავტომატური მიდევნების ფუნქცია (Auto-Tracking)
- წითელი და ლურჯი მოციმციმე განგაშის ფუნქცია
- მხარს უჭერს EasyLive Plus მობილურ აპლიკაციას და Smart Alarm ფუნქციას
ტექნიკური დეტალები
| კვება | DC12V ±25% |
| ენერგიის მოხმარება | მაქსიმუმ 13W |
| მეხსიერება (Onboard Storage) | microSD ბარათის სლოტი, 512GB-მდე |
| ხედვის რეჟიმი | ფერადი გამოსახულება |
| Wi-Fi კავშირი | IEEE802.11b/g/n, 2.4 GHz |
| ვიდეო კომპრესია | S+265, H.265, H.264B, H.264M, H.264H |
| გამტარუნარიანობა (Bit Rate) | 32k-4Mbps |
| ჩაწერის რეზოლუცია | 3MP + 3MP (2304×1296 @15fps) |
| ობიექტივი | 4mm ფიქსირებული ფოკუსი |
| ხედვის კუთხე (Field of View) | 81.3° (H), 44.4° (V), 94.4° (D) |
| ღამის ხედვის მანძილი | IR 50 მეტრამდე; თეთრი განათება 15 მეტრი |
| ზომები | 133(L) x 102(W) x 209(H) მმ |