IP კამერა Tiandy SK, 4MP/2.8mm/Turret/Color/SD/mic, TC-C34XS 2ETA-28
მარაგშია
ფასის დასაზუსტებლად
დაგვიკავშირდით
599 127 000
პროდუქტის აღწერა
TC-C34XS 2ETA-28 არის Turret ტიპის ვიდეო კამერა. იგი აღჭურვილია ლითონისა და პლასტმასის კორპუსით. მას აქვს 4MP რეზოლუცია, ჩაშენებული მიკროფონი და ჭკვიანი ანალიტიკის ფუნქციები. ასევე კამერა აღჭურვილია Colour Maker ფუნქციით, რაც საშუალებას იძლევა მიიღოთ ფერადი გამოსახულება.
მახასიათებლები:
- უზრუნველყოფს გამოსახულებას 2560x1440 რეზოლუციით
- აქვს 30-მეტრიანი ინფრაწითელი და 15-მეტრიანი თეთრი განათება ღამის ხედვისთვის
- სისტემას შეუძლია ადამიანისა და ავტომობილის გარჩევა
- აქვს 512GB-მდე microSD ბარათის გამოყენების შესაძლებლობა
- აქვს IP67 დაცვა და უძლებს ტემპერატურას -30°C-დან 60°C-მდე
ტექნიკური დეტალები
| კვება | DC12V ±25% (მაქს. 6W) / PoE (IEEE 802.3af, მაქს. 6.5W) |
| მატრიცა | 1/3" CMOS |
| მაქს. რეზოლუცია | 4MP (2560x1440) @30fps |
| ხედვის რეჟიმი | ფერადი გამოსახულება |
| ვიდეო კომპრესია | S+265/H.265/H.264B/H.264M/H.264H |
| ობიექტივი | 2.8მმ, ფიქსირებული |
| ხედვის კუთხე | 100.3° (H); 54.5° (V); 116.1° (D) |
| მინიმალური განათება | ფერადი: 0.002Lux; შავ-თეთრი: 0Lux (IR-ით) |
| ღამის ხედვა (IR) | 30 მეტრამდე |
| თეთრი განათება | 15 მეტრამდე |
| აუდიო | ჩაშენებული მიკროფონი (1x Built-in Mic) |
| მეხსიერების ბარათი | microSD/SDHC/SDXC 512GB-მდე |
| დაცვის რეიტინგი | IP67 |
| სამუშაო პირობები | -30°C ~ 60°C, ტენიანობა ≤95% |
| ზომები | 117(L) × 117(W) × 96(H) მმ |