IP კამერა Tiandy, 5MP/4mm/PT/Wifi/Color/SD/mic/spek, TC-H353N Spec:I5W/C/WIFI/Eu/4mm/V4.2
მარაგშია
ფასის დასაზუსტებლად
დაგვიკავშირდით
599 127 000
ბრენდი
მოდელი
Spec:I5W/C/WIFI/Eu/4mm/V4.2
კოდი
IN-914817
გარანტია
N/A
გადახდა
ონლაინ/ბანკი
სტატუსი
მარაგშია
პროდუქტის აღწერა
TC-H353N Spec:I5W/C/WIFI/Eu/4mm/V4.2 არის Wi-Fi PT კამერა 5MP სენსორით (2880×1620). მოწყობილობას აქვს პლასტმასის კორპუსი და IP66 დაცვის რეიტინგი. კამერა აღჭურვილია ჩაშენებული მიკროფონითა და დინამიკით ორმხრივი აუდიო კავშირისთვის, იტევს 512GB-მდე მეხსიერების ბარათს და აქვს 50 მეტრამდე IR ღამის ხედვის მანძილი. ასევე კამერა აღჭურვილია Colour Maker ფუნქციით, რაც საშუალებას იძლევა მიიღოთ ფერადი გამოსახულება.
მახასიათებლები:
- 5MP გარჩევადობა დეტალური გამოსახულებისთვის (2880×1620 @20fps)
- მოძრავი ობიექტის ავტომატური მიდევნების ფუნქცია (Auto-Tracking)
- ინტეგრირებული მიკროფონი და დინამიკი ხმის ჩაწერისა და გადაცემისთვის
- IP66 რეიტინგი, დაცვა წვიმისა და მტვრისგან
- თავსებადია EasyLive Plus მობილურ აპლიკაციასთან და Smart Alarm ფუნქციასთან
ტექნიკური დეტალები
| კვება | DC12V ±25% (Max. 12W) |
| ენერგიის მოხმარება | მაქსიმუმ 12W |
| მეხსიერება (Onboard Storage) | microSD/microSDHC/microSDXC ბარათის სლოტი, 512GB-მდე |
| ხედვის რეჟიმი | ფერადი გამოსახულება |
| Wi-Fi კავშირი | IEEE802.11b/g/n, 2.4 GHz |
| ვიდეო კომპრესია | S+265/H.265/H.264B/H.264M/H.264H |
| გამტარუნარიანობა (Bit Rate) | 32k-4Mbps |
| ჩაწერის რეზოლუცია | 5MP (2880×1620 @20fps) |
| ობიექტივი | 4mm ფიქსირებული ფოკუსი |
| ხედვის კუთხე | 90°(H); 45.1°(V); 105°(D) |
| ღამის ხედვის მანძილი | IR 50 მეტრამდე; თეთრი განათება 15 მეტრი |
| დაცვის რეიტინგი | IP66 |
| ზომები | 138(L) x 112(W) x 173(H) მმ |